Protez Saç Fiyatları 2021

Protez Saç Fiyatları 2021

Protez saç fiyatları

Ürünün kalitesi ve uygulamasına göre değişmektedir. “Ucuz” ve “pahalı” kavramı ilk alış zamanı için kullanılırsa hatalı olacaktır. Öncelikle bunun sağlık boyutu unutulmamalıdır. İlk alım zamanı düşünülerek “ucuz” görülen protez saç ürünlerindede sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Sağlığınızın para ile ölçülemeyeceği kesindir ancak sağlığınızı geri kazanmak için harcayacağınız miktar “ucuz” ürüne ödediğiniz rakamın çok üzerine çıkabilir. “Ucuz” ürünün ilk alım sırasındaki fiyat cazibesi uzun kullanım süresinde hiç de öyle olmayabilir. “Ucuz protez saç” kullanım içinde her şart ve koşulda sizinle olamayacağı için kısıtlı bir yaşam alanına sizi mahkum edecektir. Örneğin; havuza girerken kendinizden çok da emin olamayabilirsiniz. Havuzdaki yabancı bir madde ile arkadaşlarınız arasında hoş olmayan bir duruma düşebilirsiniz. Hair Hotel olarak ortalama bir fiyat belirtmek gerekir ise Protez Saç Fiyatları 2020 yılı için 300$ ile 1500$ arasında değişiklik göstermektedir. 
Erkeklerde saç dökülmesi durdurulamaz ancak süreç geciktirilebilir.

Şiddetli rüzgar, yağmur, aşırı güneş.. vb. gibi bu şartları artırmak mümkün. “Ucuz protez saç” kullanım süresi yönünden de size uzun süre eşlik edemeyecektir. İlk alım sırasında fiyat cazibesi sunan “Ucuz protez saç” zaman geçtikçe pahalı bir ürün olduğunu gösterecektir.

Kaliteli protez saç” sizi yukarıda sayılan veya sayamadığımız pek çok koşulda sizi yalnız bırakmayacaktır. Kullanım rahatlığı ile asıl işlevi görsel desteği ayırt edilemez özelliğidir. “Kaliteli protez saç” sizin saçlarınızın dökülmeden önceki halinden ayırt edilemez. Tamamen size ve sizin saçlarınıza özel yapılmış bir üründür. Zaman içerisinde “Kaliteli protez saç” daha ucuz bir ürün olduğunu gösterecektir. Protez saçta fiyatlar “ucuz” ve “pahalı” diye ayırmamak gerekir. Ürünün “kaliteli” ve “yetersiz” özelliği protez saç fiyatlarında daha etkilidir. Bizim ortalama Protez Saç Fiyatımız ise 300$ ile 1500$ arası değişiklik göstermektedir. 

Ucuz Pazarlanan Düşük Kalite Standardı ile Üretilen Protez Saçların Dezavantajlar

 1.  Düşük kaliteli ve belli bir standardı olmayan uzak doğu fabrikasyon saçlarının % 100 insan saçı gibi gösterilmesi. (Uzak doğu tipi saç Avrupa tipi saçtan özellikleri bakımından çok farklıdır. Uzak doğu tipi Saçlar düz ve kalındır. Saç sektöründe düşük kalite saçlar olarak değerlendirilirler ) 
 2.  Düşük kaliteli Protez saçlarda fiyat rekabeti ön planda tutulduğu için, doğal saçlarla sentetik saçlar harmanlanarak düşük maliyet/yüksek karlılık amaçlanır.
 3. Fabrikasyon üretimlerde Protez saç ünitelerinin, özellikle altyapılarında meydana gelen imalat hataları, basit müdahalelerle gizlendiğinden deformasyon daha kısa sürede gerçekleşir.
 4. Düşük kaliteli Saç Protezinde, Saçların tarama yönü sınırlı ve sorunludur. Her yöne taranabilme ihtimali son derece düşüktür. Protez saç fiyatları alırken sormanız gereken bir özelliktir.
 5.  Protez Saç kullanıcılarının en hassas olduğu noktalardan biri olan, Alın çizgisi, kısa bir süre sonra siyahlaşıp belirgin hale gelir.

Yüksek Kalite Standardı ile Üretilen Protez Saçların Avantajları 1. Protez saç vücudunuzla sürekli taşındığı için tıbbı olarak son derece kaliteli olmalıdır. Özellikle günlük aktivitelerde, (Duş, Spor vs..) su veya ter ile temas eden Protez Saçın, devinim/salınım ve hareketleri, kullanıcının kendi saçlarıyla son derece uyumludur. Bu doğallığın sağlanabilmesi için Protez saç ünitesinin, tüm aşamalarının (Ölçülendirme-Yerleştirme-Tasarım) yüksek kalite standartları ile yapılmış olması, saçın çıkış yönlerinin doğru dizayn edilmesi, ince ve standart olmayan bir düğüm yöntemi kullanılması gerekir.

 2. Yüksek Kalite standardı ile üretilmiş Protez Saç ünitelerinin, yapısı gereği, bakım süreleri, Fabrikasyon üretim saçlara göre, daha uzundur. Bu durum, Protez saç kullanıcılarına, hem maddi hem de psikolojik olarak pozitif yansır.

 3.  Yüksek Kalite standardı ile üretilmiş Protez Saç ünitelerinin, altyapıları ince ve hafif bir malzeme ile üretilir, bu durum Hava ve Su geçirgenliğini en üst seviyede tutar. Özellikle, Protez Saç kullanıcısı, daha önce düşük kalitede üretilmiş bir saç kullanmışsa, bu farkı çık daha net hissedecektir.

 4. Yüksek Kalite standardı ile üretilmiş Protez Saç üniteleri, ilk aşamada Düşük kalitedeki Protezlere göre daha pahalı gibi görünse de, Uzun vadede, yukarıda sıralamış olduğumuz etkenler göz önüne alındığında ciddi fiyat avantajları sağlar. Protez saç fiyatları ilk alıma göre değerlendirilmemelidir.

 5. Yüksek Kalite standardı ile üretilmiş bir Protez Saç ünitesinde, kullanıcıların en dikkat ettiği nokta olan Alın Çizgisi, kullanıcının kendi doğal saçından ayırt edilemez. Bunun için üretim aşamasında özel bir yöntem kullanılıp, Protez saçın bil kullanıcının derisinden çıkıyormuş gibi görünmesi sağlanır. (Sadece kalite standardını oturtmuş kurumlar bu yöntem ile imalat yapmaktadırlar.)

 6. Yüksek Kalite standardı ile üretilmiş bir Protez Saç Her yöne taranabilir ve istenilen şekle girebilir.

 

Hemen Bilgi Al!

Formu doldurarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.