Kadın Protez Saç Uygulaması

Kadın Protez Saç Uygulaması

KADINLAR İÇİN PROTEZ SAÇ:

Her ne kadar, protez saç denince akla ilk önce erkekler gelse de kadınlarında saç dökülmesi ile ilgili oldukça yoğun sorunlar yaşadığını ve bu sorunların giderebilmek için, özellikle son yıllarda, Protez Saç uygulamasına sıklıkla başvurdukları bilinmektedir.

Özellikle kadınlar için protez saç uygulamasının en cazip tarafı, diğer saçlandırma teknikleri (postiş, tepelik, peruk, çıtçıt, saç simülasyonu vs.) düşünüldüğünde, protez saç uygulamasının tüm bu tekniklere göre, sunduğu konforlu yaşam standardıdır diyebiliriz.

Kadınlarda iyi uygulanmış bir protez saçın, sahip olduğu %100'lük doğal görünümü ve doğal salınımı sayesinde, dışarıdan bakan bir göz tarafından anlaşılması pek mümkün değildir.

Ayrıca sunmuş olduğu kullanım konforu sayesinde, kişi protez saçıyla kuaföre gidebilir ve bir kuaförde kendi saçlarıyla ne yapmak istiyorsa yapabilir, (fön çekebilir, renk değiştirebilir, dalga boyunu değiştirebilir vs.) hatta saçlarını hiç çıkartmadan duş alıp, spor yapıp, isterse havuza girebilir ya da denize dahi girebilir.

Kısacası, bir kadın iyi uygulanmış protez saçla, kendi saçıymış gibi normal hayatına, rutin aktivitelerine devam edebilir.

Kadınlarda Protez Saç Neden Önemlidir ?


Saçlar özellikle kadınların en göze çarpan fiziksel özelliklerinden biridir. Sağlıklı ve canlı saçlar kadının görünümünü, özgüvenini ve benlik saygısını önemli ölçüde etkiler. Bu nedenle kadınlar sağlıklı ve güzel saçlara sahip olabilmek için hatırı sayılır miktarda para harcamayı göze alırlar. İşte protez saç uygulamasının temel farkı burada ortaya çıkıyor. Kadınlarda protez saçın, diğer tedavi ve uygulamalara göre beklentilere verdiği cevap çok daha doğal, canlı ve başarılıdır.

Kadınlarda saç dökülmesi, özellikle sosyal yaşamını olumsuz yönde etkilemek suretiyle büyük bir problem teşkil eder ve çok sayıda kadın saç dökülmesinin yarattığı bu sorundan muzdariptir. Genellikle kadınlara özgü olan diffüz dökülmenin yanı sıra, erkek tipi saç dökülmesi diye tabir ettiğimiz “androgenetik alopesia” gibi dökülmelere de rastlıyoruz zaman zaman . Bu sorunun çözümü için başvurulan, bazı ticari ürün ve pahalı tedaviler, aynı zamanda saça ve saç köklerine zarar verme riski taşıyan tehlikeli kimyasallar da ihtiva edebiliyor. Bu nedenle, eğer ihtiyaç hasıl olmuşsa, saç kaybı telafisi mümkün olmayacak ya da rahatsız ve huzursuz edecek boyutlara ulaşmış ise, kellik dediğimiz noktaya gelmişse bile, üzülmeyin  ve telaşa kapılmayın. Çünkü kadınlarda protez saç uygulaması hiçbir sağlık riski oluşturmadan son derece doğal ve pratik aynı zamanda da istediğiniz saçlara %100 kavuşma garantisiyle hayat kurtarıyor.


Protez saç uygulamavideosunu seyretmek için Tıklayınız...


Kadınlarda Protez Saç Uygulamasında Bilinmesi Gerekenler


1. Protez Saç Yapmak İçin Saçımı Kazıtmak Zorunda mıyım ?

-- Hayır değilsiniz… birçok farklı sistemler ile uygulama yapılmaktadır. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden bize ulaşabilirsiniz.


2. Protez saçımı bölgesel yapabiliyor muyum ?

-- Protez saçınızı istediğiniz bölgeye uygulayabiliriz. Büyüklüğü farketmeksizin uygulama yapılabilmektedir. Burada değişen şey uygulamada kullanılacak altyapı olacaktır. Bu teknik kısım için ise uzmanlarımız saçınızı ve cilt yapınızı gördükten sonra en iyisinin hangisi olacağına birlikte karar vererek uygulamayı yapmaktadırlar.


3. Protez Saç Uygulamasından Sonra Kendi Saçımda Dökülme Olur mu ?

-- Hayır, Protez saç saçlarınızda ekstra bir dökülmeye sebep olmaz.  Şöyle ki protez saç hava alan ve su geçirgenliği olan bir alt yapıya sahiptir. Kendi saçlarınızın doğal dökülme süreci devam edebilir ama protez saçın bu dökülmeye hiçbir etkisi yoktur.


4. Protez Saçın Bakımını Nasıl Yaptırabilirim ?

-- Protez saçınızın bakımını dilerseniz uygulamanızı yaptırdığınız merkezlerde yaptırabilir, dilerseniz de size öğrettileceği şekilde kendiniz evde yapabilirsiniz. Biz Hair Hotel olarak her konuda uzman ekibimiz ile size her zaman destek olmaya hazırız.


5. Protez Saç Siparişi vermek İstiyorum Ne yapmalıyım ?

-- Protez saç siparişleriniz için, 0533 063 1907 veya 0212 213 8889 numaralarından bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizden randevu talep ederek, ücretsiz saç bakım analizinizi de yaptırabilirsiniz.

Hemen Bilgi Al!

Formu doldurarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.