Protez Saçın Ömrü Ne Kadardır ?

Protez Saçın Ömrü Ne Kadardır ?

Protez Saç Kullanım Süresi

Protez saçın ömrü konusu biraz itilaflı bir konu olmakla birlikte, ortalama olarak 1 – 1,5 yılaralığında diyebiliriz.

Ancak bu süre; öncelikle kullanıcının yaşam kalitesine ve kullanım şekline bağlıdır.

Yani bu süreyiuzatmak da kısaltmak da büyük ölçüde kullanıcıya bağlıdır.Son olarak, kullanılan Protez saç ünitesinin ve uygulamayı yapan merkezin kalite standartları dabu konuda belirleyici ve önemli bir etkendir.

Ömürlük protez saç yoktur.

Protez Saçın Kullanımı Ömrünü Etkiler mi ?

Protez saç uygulaması yaptırmak isteyenlerin aklında ilk olarak protez saç kaç yıl kullanılabilir? sorusu gelmektedir. Protez saçın kaç yıl kullanılabileceğini ilk olarak kişinin kendi kullanım alışkanlıkları belirlemektedir. Yani düzenli bakımlarını yapar, saç protezine uygun şampuan ve kremler kullanır iseniz protezin kullanım ömrünü artırabilirsiniz.
İkinci koşulda protez yaptırmış olduğunuz firmanın kalitesi gelmektedir. Kurumsal hizmet veren firmalar ile çalışmanız halinde protezin ömrünü ciddi bir şekilde artırabilirsiniz. 
Kurumsal firmalarda kullanılan malzemenin ve işçiliğin kalitesi bambaşka seviyelerdedir…

Protez saç kaç yıl kullanılabilir? sorusu ile alakalı olarak ortalama olarak bir süre vermemiz gerekirse bir protezin ömrü ortalama olarak 1 - 1,5 yıl civarındadır. Bu süreyi yukarıda saymış olduğumuz koşullara bağlı olarak artırabilir veya azaltabilirsiniz...

 

Hemen Bilgi Al!

Formu doldurarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.