Bodrum Protez Saç Merkezi

Protez saç yaptırmak istiyor ama karar veremiyor musunuz?
Bodrumda güvenilir bir merkez mi arıyorsunuz?
Tatile geldim saçımın bakıma ihtiyacı mı var diyorsunuz?

Tüm sorularınız için çözüm Hair Hotel’de!

Yazın gelmesi, sıcakların artması ile protez saçınızın daha fazla bakıma ihtiyaç duyacağını unutmamalısınız. Doğru yerde yaptıracağınız uygulama ve bakım ile yaz, kış dolgun ve sağlıklı saçlara sahip olmanın tadını çıkarırsınız.

Peki Protez Saç ile Denize/ Havuza Girilir mi?

Protez saç sudan olumsuz yönde etkilenmez. Özel bir medikal solüsyonla başta sabit hale getirilen saç protezi, günlük hayatınızda alışık olduğunuz yüzme, duş alma, spor yapma, fön çekme gibi her türlü aktiviteyi hiçbir kısıtlama olmaksızın devam ettirebilmenize olanak sağlar.

Yapmanız gereken tek şey bu tarz yıpratıcı aktivitelerden sonra duş alarak saçtaki tuzlu/ klorlu suyu akıtmak, dolayısıyla Protez Saçınızın bakım periyotlarını uzatmak adına pozitif yönde katkı sunmaktır.

Protez saçın bakımını yazın daha sık mı yapmalıyız?

Yaz aylarında protez saçın rutin bakım periyotlarının daha kısa tutulması, hem kullanım kolaylığı ve konforu açısından hem de sıcak hava ve aşırı terleme sonucunda protezin yıpranması ve ömrü açısından önemlidir. Aksi halde yoğun bir biçimde güneş ışığına maruz kalan saçlar, daha hızlı bir biçimde yıpranacaktır. Dolayısıyla güneş ışığının yıpratıcı etkilerinden protez saçları korumak için öncelikle periyodik bakımlarına hassasiyet göstermek gerekir. Ayrıca, Protez saç kullanıcısının, şahsi bakımına göstereceği özen ve hassasiyet de yine Protez saçın hem ömrüne hem de bakım periyotlarının süresine katkı sağlayacaktır. Özel kozmetik ürünler krem ve spreyler de saçlarınızı güneş ışığının zararlı etkilerinden mümkün olduğunca koruyacaktır.

  • Merkezimizde uygulama, boya, kesim ve bakım işlemleri yapılmaktadır.
  • İşinin ehli uzmanlar tarafından yapılarak, sizi eşsiz saçlara kavuşturur.
  • Uygulama süresi yaklaşık 1, 1.5 saattir.
  • Bakım süresi ise yaklaşık 45 dk dır.
  • Siz de randevu, soru ve cevaplarınız için uzmanlarımız ile iletişime geçebilir hemen hayalinizdeki saçlara kavuşabilirsiniz.

 

www.hairhotel.com.tr

WhatsApp: 0533 063 1907