Kurumsal

Kurumsal

Hair Hotel Protez Saç ve Saç Simülasyonu Merkezi

İstanbul’da tek merkezden faaliyet gösteren, Saç kaybı sorunlarına Cerrahi müdahale olmaksızın üretilen çözümler noktasında, 20 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye’nin öncü kuruluşlarından biridir. Kurucusu Leyla PEKTAŞ'tır.

Merkezimizde her türlü Saç dökülmesi sorununa, Kadın, Erkek ve Çocuklar için en uygun çözümler üretilir ve uygulanır. Hair Hotel Ayrıca yaşanan Saç kayıplarının yanı sıra, Saç seyrelmeleri hususunda da oldukça başarılı çözüm ve öneriler sunar. 
Hair Hotel’in yüksek başarısının sırrı Bilgisinde, Tecrübesinde, Samimiyetinde, Sorunlara Çözüm üretme hususundaki Yüksek Kalite Standartlarında ve bu Standartlardan katiyen ödün vermemesinde yatar. Hair Hotel Bu başarısının sürdürülebilirliğini, Yüksek Sorumluluk bilinci ile çalışarak ve Sektörel, güncel yenilikleri uygulayarak sürekli kılar.
Kurucumuz Leyla PEKTAŞ, 1994 yılında sektöre adım atmış ve 20 yılı aşkın bir tecrübenin sonucunda 2013 yılında Hair Hotel Protez Saç ve Saç Simülasyonu Merkezini İstanbul’da kurmuştur, bu kısa süre içerisinde şirketimiz, Bilgisi ve Tecrübesiyle Kayda değer bir mesafe kat etmiş öyle ki birçok irili ufaklı şirkete teknik danışmanlık, eğitim ve ürün desteği verir duruma gelmiştir.
Kendi alanında her biri uzman olan profesyonel bir ekibe sahibiz.;

Ekibimiz, müşteri mutluluğunun ve memnuniyetinin mimarı Teknisyenler,
Hizmet kalitesinin yükselten müşteri ilişkileri sorumlularımız,
ve Kalite standartlarımızı her zaman güncel tutan İdari Personel ve Yöneticilerden oluşur. 

Hair Hotel ailesi olarak bizler, Dostlarımızın Merkezimizde geçirecekleri süre zarfında, karşılaşacakları sevgi, saygı, ilgi, konfor ve keyfe büyük önem veriyoruz.
Büyük özen göstererek yakaladığımız bu Yüksek kalite standardımızı daha da ileri taşıyabilmek için İnovasyon odaklı çalışma anlayışını esas alıyoruz.

Hemen Bilgi Al!

Formu doldurarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.